Virüs Koruma Paneli

Virüs koruma paneli, Şeffaf görünüm de olan virüs koruma panelleri sayesinde tüm ortamlar da kullanılmaktadır. Ofis toplantı odaları ve ofis masa seperatör’ü olarak da ürünümüzü sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Kargo da kırılmaz, Kolay kurulum, Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile sevk edilmektedir.

Virüs koruma seperatör özellikleri;

* 2 mm kalınlığın da KIRILMAZ şeffaf polikarbon
* 30x10cm percere ölçüsü (özel istek olabilir)
* Belirlenen alanlardan katlanabilir
* Şeffaf bant ile uygulama
* Ücretsiz kargo ile gönderi

Virüs dolayısı ile ülkemizdeki yaşanan durum hepimizi derinden üzmektedir. Bu üzücü durumdan en kısa zamandan kurtulmayı umuyoruz.
Bu arada hayat devam ediyor. Kendimizi mümkün olan tüm önlemleri alarak korumamız gerekiyor, koruyucu maske ve diğer tüm koruma araç gereçlerini
eksiksiz kullanmamız gerekiyor. Eczane, Banka, Market, Noter, Ödeme merkezi ve Perakende satış noktalarının tamamında yakın mesafe de işlem yapılmaktadır
Bu durum Korona virüs için çok risklidir. Karşıdaki kişinin öksürmesi ve hapşırmasından dolayı virüs bulaşması gerçekleşebilir.

Virüs Koruma paneli

İşte tam da bu durumlar Virüs koruma seperatörü geliştirdik.
Geliştirdiğimiz Virüs koruma paneli sayesinde kendinizi korona virüsten koruyabilirsiniz. Çalışma alanlarımız kendimizi rahat hissettiğimiz alanlardır.
Ofisimiz de çalışırken dış ortamdan gelen kişilerde virüs’ün gelebileceği aklımızdayken rahat ve huzurlu bir şekilde çalışmamızı sürdüremeyiz.
Virüs koruma seperatörleri sayesinde kendinizi ofisiniz de koruma imkanı bulacaksınız.

Virüs Koruma Kabinleri

Virüs koruma paneli ile ofis ortamınızda çalışan diğer ekip arkadaşlarınızdan kendinizi koruyabilirsiniz. Bulunduğunuz ofis ortamındaki masalar üzerine bölme olarak kullanabilirsiniz.
Ülkemizde bulunan virüsten etkilenmelerini el yüz teması gibi masalar arasında bir koruma bariyeri yaparak engelleyebilirsiniz.